Зворотний дзвінок

+38 (067) 34-34-071

+38 (067) 340-47-32

Menu

Офіційний представник водяних насосів PENTAX в Україні

ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «Ватерпампс» – молода компанія, яка динамічно розвивається, основне покликання якої є комплексне вирішення завдань, пов’язаних з системами водопостачання побутових і промислових об’єктів; опалення; відведення стічних вод та дренажу, як в побутових, так і в промислових масштабах; водяного пожежогасіння; тощо. Компанія ТОВ «Ватерпампс» поставляє насосне обладнання та системи автоматизації таких торгових марок як PENTAX (Італія), FORAS (Італія) та SPERONI (Італія), а також є офіційним дилером відомих марок насосного обладнання, як Lowara (Італія), Grundfos (Данія), IDEAL BOMBAS (Іспанія), Vogel (Австрія), CALPEDA (Італія), Saer (Італія), DP-Pumps (Голландія), Dreno (Італія), IMP (Словенія), Faggiolati (Італія) та WILO (Німеччина). Наша компанія має стрімкий вектор розвитку. Ми активно працюємо над поліпшенням умов обслуговування наших клієнтів, збільшенням асортименту насосного обладнання, а також оптимізацією внутрішньої інфраструктури. Наші переваги: ​​- гнучка цінова політика; – широка номенклатура насосної продукції; – оперативність; – наявність партнерських угод і дилерських договорів з виробниками; – можливість здійснення передпоставок. Коло замовників ТОВ «Ватерпампс» охоплює будівельні компанії, підприємства добувної та переробної промисловості, ЖКГ, муніципальні водоканали і тепломережі, фармацевтичні та харчові виробництва, оздоровчі комплекси та лікарні, готелі та курортні будови, тощо.

Найкращі рішення для промисловості і побутових потреб у всьому світі

НАША МІСІЯ

Місія Pentax полягає в наданні пропозиції високоякісних рішень з урахуванням різних потреб ринку. Важливу роль відіграє і відмінна репутація бренду «Виготовлено в Італії», що передбачає особливе ставлення до своєї справи. Кожен продукт двічі проходить заводські випробування для досягнення найвищого рівня якості. Успіх Pentax обумовлений ґрунтовним підходом компанії, багатим досвідом, ефективними дослідженнями і розробками, особливим ставленням до своєї справи і динамічним розвитком компанії. На даний час компанія обслуговує клієнтів більш ніж в 120 країнах світу.

Максимальна увага до ринку та кожного клієнта

ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ

Компанія Pentax прагне реагувати на конкретні потреби різних галузей в "режимі реального часу", приділяючи особливу увагу технічному та технологічному прогресу. Даний принцип лежить в основі політики задоволення потреб клієнтів.