Зворотний дзвінок

+38 (067) 34-34-071

+38 (067) 340-47-32

Menu

Поставка насоса PENTAX HP 80.4-4 R + motor 90 кВт для системи засніження

Насоси Pentax серії ULTRA / S – це кращі відцентрові, горизонтальні, а так само багатоступінчасті насоси. Насоси ULTRA ідеально підходять для роботи з чистими рідинами в промисловому, приватному і сільськогосподарському секторі. Також вони використовуються для систем іригації, підвищення тиску; водоочисних систем, питної та гліколевої води; систем кондиціонування повітря і опалення; харчової промисловості; мийних сістем.садоводство, перекачування рідин та спустошення резервуарів.

Подача води і її обробка, а також перекачування різного роду рідин – це основа виробництва багатьох компаній. Беручи до уваги цей факт, вибір якісного насосного обладнання та систем розподілу безпосередньо впливає на рентабельність і конкурентоспроможність компанії.

Багато передових фірм вже давно покладаються на високу якість обладнання Pentax. Насоси Pentax неодноразово витримували випробування часом, впливом навколишнього середовища і хімією, при цьому зберігши високі стандарти роботи. Pentax, як провідний виробник насосного обладнання а також систем автоматизації постійно стежить за змінами у вимогах споживачів і завжди надає технічне рішення беручи до уваги конкретні виробничі завдання.

  1. Лідери ринку з продажу водяних насосів
  2. Офіціільний представник італійських насосів в Україні
  3. Найвища якість продукції
  4. Співпраця зі світовими брендами

Маючи один з найширших спектрів насосного обладнання, яке здатне оптимізувати співвідношення між споживанням, продуктивністю і універсальність використання, Pentax – це оптимальне рішення для побутових і промислових застосувань. Корпорація PENTAX була створена в результаті злиття Elettromac і Zetabase в 1990.Сегодня на ринку насосного обладнання, компанія позиціонується як партнер, який здатний запропонувати кращі конкурентоспроможні і логічні рішення, як з точки зору якісного обслуговування так і з позиції співвідношення якості і ціни.

Наші переваги

  • Гнучка цінова політика
  • Широка номенклатура пропонованої продукції
  • Оперативність
  • Можливість здійснення предпоставок

Виграшність даного підходу доводить постійно зростаюче число міжнародних та італійських і партнерів. Навіть в умовах того, що кожен день створюються нові підприємства з виробництва насосного обладнання, насоси PENTAX стабільно залишаються орієнтиром якості в даному напрямку.